ПРИСТРІЙ ЕЛЕКТРОФОРЕЗУ СКАН-001

Зареєстровано в МОЗ України, не є засобом вимірювальної техніки.

Виробництво ТОВ “НПП Меандр”, Україна.

Пристрій автоматизації візуальних методів лабораторних досліджень СКАН-001 в комплектації “ФОРЕСКАН” призначено для проведення електрофорезу білків, ліпопротеїдів, дослідження варіантів гемоглобінів та інших аналітів методом електрофорезу на мембранах з ацетату целюлози або інших носіях.
Аналіз острофазних білків при гострому і хронічному запаленні, порушення білкового синтезу при важких захворюваннях печінки, діагностика протеїнурій, патологія ліпідного обміну, імунодефіцитні стани, парапротеїнемія – таким є неповний список застосування даного методу.
Стандартний набір фракцій при дослідженні білків: Альбумін, альфа 1, альфа2, бета- (бета1 і бета2), гамма-глобуліни.
Пристрій СКАН-001 дозволяє проводити одночасний поділ до 24 зразків. Конструктивні особливості СКАН-001 забезпечують якість, зручність, безпеку роботи, та економію витратних матеріалів, робочого місця і часу. Програмне забезпечення інтуїтивно зрозуміле, з усіма необхідними функціями з розпізнавання, редагування і збереження отриманих фореграмм. Для безпеки користувача камера поділу автоматично відключає живлення на електродах при відкриванні кришки. Буквено-кольорове маркування полегшує використання і запобігає випадкові помилки. Джерело живлення має дисплей та кнопки керування меню для вибору заданої програми електрофорезу або для введення своїх параметрів в нього.
У пристрої СКАН-001 оптимізовані процедури електрофорезу, що полегшує і прискорює постановку аналізу. Вся процедура займає близько 1 години.

Комплектація пристрою СКАН-001 в модифікації “ФОРЕСКАН”:

top